O nas

O Nas

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży magnesów oraz wielu pomyślnie zrealizowanym projektom, zgromadziliśmy wiedzę pozwalającą nam z sukcesami odpowiadać na potrzeby rynkowe i konkretne zapytania ofertowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment magnesów neodymowych, ferrytowych, uchwyty magnetyczne z magnesami neodymowymi i ferrytowymi oraz produktów magnetycznych. Proponujemy wyroby o zastosowaniu w różnych branżach, przeznaczone dla przemysłu, handlu, a także odbiorców indywidualnych. Oprócz standardowych rozwiązań oferujemy również te nietypowe, wyprodukowane według indywidualnej specyfikacji lub potrzeb klienta.

Do naszych atutów należą:

Wysoka

Jakość oraz konkurencyjny ceny

Sprzedaż

detaliczną oraz hurtową.

Produkty

indywidualne wedle projektów klienta oraz pomoc w zaprojektowaniu najlepszego rozwiązania.

Indywidualna

oferta dla stałych odbiorców

Prowadzimy z sukcesem współpracę z przedstawicielami zakładów przemysłowych i sklepów, dostarczając magnesy do każdego zastosowania. Dbamy o wysoką jakość obsługi klienta, a także niezawodność produktów, które zawsze spełniają oczekiwania odbiorców. Bez trudu realizujemy nawet bardzo duże zamówienia, oferując atrakcyjne warunki współpracy.

Szukają Państwo nietypowych rozwiązań? Zmagają się z problemem wymagającym niestandardowego podejścia? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w doborze właściwych magnesów lub stworzeniu i realizacji indywidualnego projektu spełniającego określone oczekiwania. Duże doświadczenie naszego zespołu pozwala z powodzeniem spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Współpraca

Współpracę z naszymi klientami budujemy na wspólnym zaufaniu i dostarczaniu produktów w najlepszych rynkowych cenach, w celu długoterminowej współpracy, zapewniającej bezpieczeństwo oraz stabilność biznesu. Oferta firmy skierowana jest zarówno do zakładów przemysłowych, jak i sklepów czy hurtowni. Zapewniamy odpowiednie zaopatrzenie dla każdego typu działalności, oferując dużą różnorodność produktów.

W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

  • magnesy ferrytowe,
  • magnesy neodymowe,
  • uchwyty magnetyczne,
  • innego rodzaju produkty magnetyczne.

Klientom poszukującym nietypowych rozwiązań proponujemy magnesy wykonywane na indywidualne zamówienie. Każdy z naszych odbiorców może również liczyć na przystępne ceny i wysoki standard obsługi.

Prowadząc sprzedaż hurtową, skupiamy się na budowaniu trwałych relacji z partnerami. Zapewniamy terminowość dostaw i niezawodny dostęp do wszystkich potrzebnych Państwu produktów. Stali odbiorcy mogą liczyć na indywidualną, atrakcyjną ofertę. Nasze doświadczenie w branży to również gwarancja wysokiej jakości każdego dostarczanego elementu.

Prowadzą Państwo działalność przemysłową, handlową lub inny biznes wymagający stosowania rozwiązań magnetycznych? Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty lub zamówienia nietypowych elementów.