Magnetyczny uchwyt na broń

Magnetyczny uchwyt na broń

Magnetyczny uchwyt na broń to rozwiązanie dedykowane dla prywatnych posiadaczy broni oraz firm działających w branży ochrony osób i mienia. Z zalet oferowanego rozwiązania mogą skorzystać również jednostki policji. Uchwyt na broń z magnesem pozwala na szybki i prosty montaż w metalowej szafie czy wnętrzu sejfu. Wyposażony w silny magnes neodymowy gwarantuje stabilność, jednocześnie nie wymagając zastosowania dodatkowych systemów mocowania, wiercenia otworów na śruby oraz wykonywana innych czynności, które mogłyby wpłynąć negatywnie na stopień zabezpieczenia broni.

Organizacja szafy na broń- Lepsze wykorzystanie przestrzeni magnetycznymi uchwytami

Oferowany uchwyt na broń został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby zapewniać uniwersalne dopasowanie i zaoszczędzić miejsce w Twojej szafie na broń. Uchwyt ma miejsce na broń i magazynki do niej, a mocowanie na magnes pozwala na montaż w miejscach i płaszczyznach, które do tej pory pozostawały niewykorzystane – magnetyczny uchwyt na broń pozwala na przechowywanie na powierzchniach poziomych i pionowych, jednocześnie w każdym przypadku gwarantuje łatwy dostęp do broni i magazynków. To szczególnie istotne z perspektywy zawodów mundurowych i organizacji ochrony osób i mienia.

Modułowa konstrukcja uchwytu pozwala na łączenie pojedynczych uchwytów w zestawy z dowolną ich liczbą w rzędzie. To daje bardzo dużą swobodę aranżowania wolnej przestrzeni w miejscu przechowywania broni oraz jej ergonomicznego wykorzystania.

Jak jest wykonany uchwyt na broń?

Magnetyczne uchwyty na broń są produkowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. W zależności od modelu jest to tworzywo ABS lub PETG. Dobór tworzywa gwarantuje wysoką trwałość uchwytu przy jednoczesnej niskiej masie własnej. Drugim ważnym elementem konstrukcji jest bardzo silny magnes neodymowy. Magnes gwarantuje pewne zamocowanie całego kompletu w wybranym miejscu.

Klientów zainteresowanych możliwością poprawy organizacji przechowywania broni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji