Magnesy do rolet jako skuteczny sposób na zwiększenie funkcjonalności

Magnesy do rolet jako skuteczny sposób na zwiększenie funkcjonalności

Zamontowane bezpośrednio na skrzydle okiennym rolety mają bez wątpienia mnóstwo zalet. To wygodny sposób na zredukowanie ilości promieni słonecznych przedostających się do danego pomieszczenia, ochronę przed wysokimi temperaturami czy zapewnienie sobie prywatności. Rolety wewnętrzne powieszone na skrzydle okna pozwalają je uchylić lub otworzyć przy opuszczonej rolecie, bez konieczności jej podnoszenia. Jednak rozwiązania bez prowadnic powodują, że opuszczone rolety swobodnie unoszą się w powietrzu, a przez to wpuszczają do pomieszczenia światło, a nierzadko również hałasują uderzając pod wpływem wiatru o ramę okna. Tutaj z pomocą przychodzą magnesy do rolet, które skutecznie zapobiegają jej bezwładnemu zwisaniu na uchylonym oknie. 

Top Magnesy – magnesy do rolet

Jako Top Magnesy działamy w branży już wiele lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i dokładnie poznać wymagania i potrzeby naszych Klientów. Dlatego też, w asortymencie naszego sklepu znaleźć można szereg różnorodnych magnesów do okien, które znacznie podwyższają funkcjonalne walory rolet. Mocowane przy pomocy wysokogatunkowych taśm samoprzylepnych magnesy do okien z powodzeniem utrzymują materiał rolety przy ramie. 

Wybór magnesów do okien z naszego sklepu to gwarancja pełnej satysfakcji i zadowolenia. Oferujemy magnesy do rolet najwyższej jakości, które wyróżniają się wytrzymałością, solidnością i odpornością, a co za tym idzie skutecznie służą swoim użytkownikom przez wiele lat. 

Zapraszamy do współpracy!

Szukasz skutecznych magnesów do rolet? Dołącz do grona zadowolonych użytkowników naszych produktów! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą magnesów do okien. Nasza oferta skierowana jest w szczególności do Klientów indywidualnych, jednak z przyjemnością realizujemy również większe zamówienia.

W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.