Magnes na tablice rejestracyjne

Magnes na tablice rejestracyjne

Magnesy rzadko kojarzą się z czymś, co może ułatwić codzienne funkcjonowanie, jednak w rzeczywistości świetnie sprawdzają się w zastosowaniach domowych. Tym, co bezpośrednio wypływa na komfort człowieka, są m.in. magnesy meblarskie wykorzystywane w rozmaitych konstrukcjach. To dzięki nim można uzyskać np. bardzo estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne szafki pozbawione uchwytów. Magnesy mogą również pomóc Ci zaoszczędzić nieco miejsca w wielu pomieszczeniach w domu.

Charakterystyka magnesów na tablice rejestracyjne

Dostępne w naszej ofercie, produkowane na zamówienie magnesy na tablice rejestracyjne są przeznaczone do zakładania na zderzaki wykonane z aluminium lub tworzyw sztucznych. Pozwalają na stabilne zamocowanie tablic, aby te nie przesuwały się i nie odpadały w czasie jazdy.

Co zyskujesz, decydując się na nasze magnesy na tablice rejestracyjne? Przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo – są one dopuszczone do użytkowania w ruchu drogowym, są bezpieczne i spełniają wszystkie wymagania techniczne oraz formalne,
  • oszczędność – oferujemy produkcję nawet dużej liczby magnesów zgodnie z Twoimi wytycznymi, dbamy o krótki czas realizacji i niskie ceny,
  • wsparcie techniczne – nasi doradcy służą pomocą przy zamawianiu, kupowaniu i montowaniu magnesów.

Tablica rejestracyjna na magnes

Zaletą tablic rejestracyjnych na magnes jest przede wszystkim ich wygoda zdejmowania i zakładania. Unikamy w ten sposób uszkodzenia chwytaka, a jednocześnie możemy przytwierdzić tablice rejestracyjne w każdym rodzaju auta, nawet jeśli dany model nie spełnia standardowych wymogów dotyczących rozmiarów. To, co jest najważniejsze, to fakt że tablice rejestracyjne na magnes są całkowicie legalne oraz zapewniają 100% komfort w ich montażu oraz demontażu.

Oferowane magnesy są odpowiednie do wszystkich tablic rejestracyjnych, mogą być dowolnie rozmieszczane na tablicach i zderzakach. Mają uniwersalną konstrukcję oraz rozmiar, dzięki czemu pasują nawet do tablic trójwymiarowych. Zostały poddane niezbędnym testom, dlatego wiemy, że nadają się do użytkowania w terenie.

Tablice rejestracyjne na magnes to komfort dla każdego właściciela auta – zmiana czy czyszczenie tablic staną się banalnie proste i komfortowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie odpowiednie magnesy do tablic rejestracyjnych.